Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
ziphi
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän ziphi arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Van Helsing (2004)
8
Air Force One (1997)
8
Toscanan auringon alla (2003)
(Under the Tuscan Sun)
8
A.I. - tekoäly (2001)
(A.I. Artificial Intelligence)
8
Paholaisen asianajaja (1997)
(The Devil's Advocate)
8
Penelope (2006)
8
Top Gun - lentäjistä parhaat (1986)
(Top Gun)
8
Lainakengissä (2005)
(In Her Shoes)
8
Snatch - hävyttömät (2000)
(Snatch.)
8
Pan's Labyrinth (2006)
(El laberinto del fauno)
8
Soul - sielun syövereissä (2020)
(Soul)
8
Bambi (1942)
8
Coco (2017)
8
Pelikaanimuistio (1993)
(The Pelican Brief)
8
The Blues Brothers (1980)
8
Memphis Belle (1990)
8
Cast Away - tuuliajolla (2000)
(Cast Away)
8
Cake - hääunelmia (2005)
(Cake)
8
The Holiday (2006)
8
Iron Man 2 (2010)
8
1
... 15 ...
103
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute