Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Toukka
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Toukka arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Coraline ja toinen todellisuus (2009)
(Coraline)
7
Blade (1998)
7
Guardians of the Galaxy (2014)
7
Maa aikojen alussa (1988)
(Land Before Time)
7
Rakkaudella, Maire (1999)
7
Big Daddy (1999)
7
Nalle Puh (1977)
(The Many Adventures of Winnie the Pooh)
7
Ulkomaankirjeenvaihtaja (1940)
(Foreign Correspondent)
7
Van Veeteren: Carambole (2005)
(Carambole)
"
Visuaalisesti tyylikäs ruotsalainen rikosjännäri, joka erottuu mielenkiintoisilla hahmoillaan edukseen massasta.
"
7
Samurai Rauni Reposaarelainen (2016)
7
Oven takana (2004)
(The Door in the Floor)
7
50/50 (2011)
7
Thelma ja Louise (1991)
(Thelma & Louise)
7
Thor (2011)
7
Phone Booth (2002)
7
Drag Me to Hell (2009)
7
Junakytät (1995)
(Money Train)
7
Attack the Block (2011)
7
Lauantai-illan huumaa (1977)
(Saturday Night Fever)
7
Alice ei asu enää täällä (1974)
(Alice Doesn't Live Here Anymore)
7
1
... 67 ...
173
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute