Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Toukka
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Toukka arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Reunalla (1997)
(The Edge)
7
Beck: Valkeat yöt (1998)
(Beck: Vita nätter)
7
Lemmy (2010)
7
Amazon (1990)
"
Komeat maisemat, hieno kuvaus ja pääosien karisma korvaavat tarinan heikkouksia. Kuvamateriaali on kyllä hienoa ja kovan työn tehnyt kuvausryhmä ansaitsee hatun nostot.
"
7
Da 5 Bloods (2020)
7
Desperado (1995)
7
Nousukausi (2002)
7
Pipo tiukalla (1985)
(Better Off Dead...)
7
Sielun ruokaa (1997)
(Soul Food)
7
North Country (2005)
7
Rare Exports Inc. (2003)
7
Hullu haiseva maailma (1981)
(Polyester)
7
Keisareiden kerho (2002)
(The Emperor's Club)
7
Aina eka kerta (2004)
(50 First Dates)
7
Kahleissa (1989)
(Lock Up)
7
Orange County (2002)
7
Väiski on aina Väiski (1979)
(The Bugs Bunny/Road-Runner Movie)
7
Fievel matkalla Amerikkaan (1986)
(An American Tail)
7
Dredd (2012)
7
Lupin III - Cagliostron linna (1979)
(Rupan sansei: Kariosutoro no shiro)
7
1
... 49 ...
173
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute