Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Toukka
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Toukka arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Suljettu piiri (1998)
(Snitch)
7
A.I. - tekoäly (2001)
(A.I. Artificial Intelligence)
7
The Inbetweeners Movie (2011)
7
Lihakirves (1972)
(Prime Cut)
7
Joulumaa (2017)
7
The Air I Breathe (2007)
7
Safety Not Guaranteed (2012)
7
Pikku aasi (1978)
(The Small One)
7
Aliens - paluu (1986)
(Aliens)
7
Crank (2006)
7
Päin seinää (2014)
7
Jurtit (1979)
(Meatballs)
"
Mukavan kesäinen elokuva, jossa on aitoa kesäleirin lämpöä ja tunnelmaa. Bill Murray on elementissään ja muutenkin näyttelijät sopivat hyvin osiinsa. Jotkut voivat odottaa huumorilta ja kerronnalta enemmän vauhtia sekä potkua, mutta muuten tämä on hieno aikansa tuote, jonka nuorisokuvaus ei ole ajan myötä heikentynyt.
"
7
Joker (2019)
7
Kadotettu (1998)
(Fallen)
7
Dragged Across Concrete (2018)
7
Enkelten siivu (2012)
(The Angels' Share)
7
Isä meidän (1993)
7
Luokkakokous (2002)
(Klassfesten)
7
Näkymättömät (2006)
(Ghosts)
7
Lottovoittaja Ned (1998)
(Waking Ned)
7
1
... 47 ...
173
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute