Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Toukka
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Toukka arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Innocence - viattomuus (2004)
(Innocence)
7
Pojat (1962)
7
Tuhon lähettiläät (1985)
(Trancers)
7
Pollyanna - iloinen tyttö (1960)
(Pollyanna)
7
600 Miles (2015)
(600 Millas)
"
Tim Roth on kyllä uskomattoman hieno näyttelijä, jonka harteilla elokuva upeasti lepää. Ikävän vähän saanut tämä leffa huomiota osakseen, erittäin toimiva trilleri.
"
7
Isäni ja Johnny Cash (2012)
(My Father and the Man in Black)
7
Lain ulkopuolella (1987)
7
Gigante (2009)
7
Kolme kuningasta (1999)
(Three Kings)
7
Project A-ko (1986)
(Purojekuto A-ko)
7
Men & Chicken (2015)
(Mænd & høns)
7
Rakkautta ennen auringonlaskua (2004)
(Before Sunset)
7
Häiriötekijä (2015)
7
Lontoo, uusi Babylon (2012)
(London - The Modern Babylon)
7
Speedy Gonzales - noin 7 veljeksen poika (1970)
7
Tissitohtorit (1997)
(Breast Men)
7
Barbershop (2002)
7
Oli aikakin (2013)
(About Time)
7
Singles (1992)
7
Pelon maantiede (2000)
7
1
... 44 ...
173
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute