Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Toukka
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Toukka arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
X-Men (2000)
8
The Bikeriders (2023)
8
Kuin surmaisi satakielen (1962)
(To Kill a Mockingbird)
8
Anvil! Tämä on Anvil (2008)
(Anvil! The Story of Anvil)
8
Monster's Ball (2001)
8
Teurastamo 5 (1972)
(Slaughterhouse-Five)
8
R - kova kakku (2010)
(R)
8
Pahuus (2003)
(Ondskan)
8
Säämies (2005)
(The Weather Man)
8
Etusivu uusiks' (1974)
(The Front Page)
8
Repo Man (1984)
8
Veljekset (2004)
(Brødre)
8
Tie (2009)
(The Road)
8
Ordinary People (2009)
8
Armadillo (2010)
8
Blaze (2018)
8
Tristana (1970)
8
Kova kuin kivi (2010)
(True Grit)
8
127 tuntia (2010)
(127 Hours)
8
Kavahda naapuriasi (1999)
(Arlington Road)
8
1
... 18 ...
173
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute