Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Kaufmania
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Kaufmania arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Sormet pelissä (2001)
(Freddy Got Fingered)
9
Kulkuri ja joutsen (1999)
9
Narc (2002)
9
Jurassic Park (1993)
9
Rikoksia ja rikkomuksia (1989)
(Crimes and Misdemeanors)
9
Pulp Fiction - tarinoita väkivallasta (1994)
(Pulp Fiction)
9
Lolita (1997)
9
Kauas pilvet karkaavat (1996)
9
Komisario Palmun erehdys (1960)
9
Valehtelija, valehtelija (1997)
(Liar Liar)
9
Taru sormusten herrasta: Kuninkaan paluu (2003)
(The Lord of the Rings: The Return of the King)
9
Galaxy Quest (1999)
9
Austin Powers - kumma jätkä (1997)
(Austin Powers: International Man of Mystery)
9
Avaa silmäsi (1997)
(Abre los ojos)
9
Lumiukko (1982)
(The Snowman)
9
Valtatie 60 (2002)
(Interstate 60: Episodes of the Road)
9
Katsastus (1988)
9
Alien - kahdeksas matkustaja (1979)
(Alien)
9
RoboCop (1987)
9
Pavarotti ratin takana (2001)
(Very Annie Mary)
9
1
... 3 ...
34
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute