Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
koivuhalko
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän koivuhalko arvostelut aikajärjestyksessä
Elokuva
Katsottu
Arvosana
Bugonia (2025)
3
vk sitten
8
Sentimental Value (2025)
(Affeksjonsverdi)
3
vk sitten
7
Train Dreams (2025)
3
vk sitten
8
Marty Supreme - unelmoi isosti (2025)
(Marty Supreme)
3
vk sitten
7
F1 (2025)
3
vk sitten
8
Frankenstein (2025)
3
vk sitten
8
Sinners (2025)
3
vk sitten
9
Se alkoi omenasta (1962)
3
vk sitten
3
Vuosipäivä (2025)
3
vk sitten
6
V*tun skuutit (2025)
3
vk sitten
7
Jarin Matka (2016)
3
vk sitten
6
Yazza (2025)
3
vk sitten
5
Jees ja just (1943)
3
vk sitten
4
Harriet (2019)
3
vk sitten
6
Edgewood ja salaiset ihmiskokeet (2022)
(Dr. Delirium & the Edgewood Experiments)
4
vk sitten
6
Erä golfia (1928)
(Should Married Men Go Home?)
4
vk sitten
7
Vakoilija puhelimessa (2023)
(Pegasus, un espion dans votre poche)
4
vk sitten
6
Susikoira Roi (2022)
4
vk sitten
5
Rileyn ensitreffit (2015)
(Riley's First Date?)
4
vk sitten
8
Inside Out 2 - mielen sopukoissa 2 (2024)
(Inside Out 2)
4
vk sitten
8
1
2 ...
474
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute