Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Toukka
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Toukka arvostelut aikajärjestyksessä
Elokuva
Katsottu
Arvosana
Rocco ja hänen veljensä (1960)
(Rocco e i suoi fratelli)
4
kk sitten
8
Pitkät jäähyväiset (1973)
(The Long Goodbye)
4
kk sitten
8
Neidonlähde (1960)
(Jungfrukällan)
4
kk sitten
7
Nader ja Simin: Ero (2011)
(Jodaeiye Nader az Simin)
4
kk sitten
8
Kaikki Eevasta (1950)
(All About Eve)
4
kk sitten
8
Umberto D. (1952)
4
kk sitten
9
Laura (1944)
4
kk sitten
7
Kuka pelkää Virginia Woolfia? (1966)
(Who's Afraid of Virginia Woolf?)
4
kk sitten
8
Ystäväni Eric (2009)
(Looking for Eric)
4
kk sitten
5
Andrei Rublev (1969)
(Andrey Rublyov)
4
kk sitten
6
Vihan hedelmät (1940)
(The Grapes of Wrath)
4
kk sitten
9
Matteuksen evankeliumi (1964)
(Vangelo secondo Matteo, Il)
4
kk sitten
7
Lords of Chaos (2018)
4
kk sitten
6
Yölento (2005)
(Red Eye)
5
kk sitten
6
Coyote Ugly (2000)
5
kk sitten
2
Lovelace (2013)
5
kk sitten
4
Pitch Perfect (2012)
5
kk sitten
6
The Yards (2000)
5
kk sitten
7
Iltasatuja (2008)
(Bedtime Stories)
5
kk sitten
5
Kenraalin tytär (1999)
(The General's Daughter)
5
kk sitten
6
1
... 6 ...
173
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute