Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Toukka
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Toukka arvostelut aikajärjestyksessä
Elokuva
Katsottu
Arvosana
Breakdown - sieppaus erämaassa (1997)
(Breakdown)
4
kk sitten
6
Lento (2012)
(Flight)
4
kk sitten
6
Viskiä, viskiä! (1949)
(Whisky Galore!)
4
kk sitten
7
Arrival (2016)
4
kk sitten
7
Futurama: Bender's Game (2008)
4
kk sitten
6
Spartacus (1960)
4
kk sitten
6
Irreversible - syntiset (2002)
(Irréversible)
4
kk sitten
8
Robin Hoodin seikkailut (1938)
(The Adventures of Robin Hood)
4
kk sitten
6
Black Mirror: Bandersnatch (2018)
4
kk sitten
7
Wind River (2017)
4
kk sitten
8
Thor: Ragnarök (2017)
(Thor: Ragnarok)
4
kk sitten
6
Lemmy (2010)
4
kk sitten
7
Labyrintti (1986)
(Labyrinth)
4
kk sitten
7
Hellä suudelma... (2004)
(Ae Fond Kiss...)
4
kk sitten
6
Futurama: Into the Wild Green Yonder (2009)
4
kk sitten
6
Bonnie ja Clyde (1967)
(Bonnie and Clyde)
4
kk sitten
8
Suon villi laulu (2022)
(Where the Crawdads Sing)
4
kk sitten
5
Hätä ei lue lakia (1938)
(Bringing Up Baby)
4
kk sitten
7
Muukalainen Laramiesta (1955)
(The Man from Laramie)
4
kk sitten
7
Frankensteinin morsian (1935)
(Bride of Frankenstein)
4
kk sitten
6
1
... 3 ...
173
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute