Etusivu
|
Suositukset
|
Tarjonta
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Moonshot
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Moonshot arvostelut aikajärjestyksessä
Elokuva
Katsottu
Arvosana
Loma (1976)
4
vk sitten
8
Tavaratalon tyttö (2005)
(Shopgirl)
4
vk sitten
9
Avatar (2009)
2
kk sitten
8
John Carter (2012)
2
kk sitten
8
Matka maan keskipisteeseen (2008)
(Journey to the Center of the Earth)
3
kk sitten
4
Aamiainen Tiffanylla (1961)
(Breakfast at Tiffany's)
"
Hyvä ystävänpäiväleffa. Audrey Hepburnin näyttelijäsuoritus oli vaikuttava.
"
3
kk sitten
9
Vuosaari (2012)
3
kk sitten
9
Neljä huonetta (1995)
(Four Rooms)
3
kk sitten
7
Rautarouva (2011)
(The Iron Lady)
3
kk sitten
7
Varasto (2011)
3
kk sitten
8
A Mighty Heart (2007)
4
kk sitten
7
Miehuuskoe (1967)
(The Graduate)
4
kk sitten
8
Midnight in Paris (2011)
4
kk sitten
8
Bikini Beach (1964)
4
kk sitten
3
Pretty Woman (1990)
4
kk sitten
9
Perikato (2004)
(Der Untergang)
5
kk sitten
10
Minä olen Sam (2001)
(I Am Sam)
5
kk sitten
8
Kolkytviis ja jotain (2005)
(Tout pour plaire)
6
kk sitten
6
Cake - hääunelmia (2005)
(Cake)
6
kk sitten
5
Maitolaiturin seurapiiriprinsessat (2006)
(Cow Belles)
6
kk sitten
2
1 ...
54
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Tarjonta
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Mobiili
|
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute