Etusivu
|
Suositukset
|
Tarjonta
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
jarmo
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän jarmo arvostelut aikajärjestyksessä
Elokuva
Katsottu
Arvosana
Pathfinder (2007)
"
Huono jenkkiversio paljon paremmasta Saamelaisiin liittyvästä Pathfinder elokuvasta: http://www.imdb.com/title/tt0093668/
"
3
pv sitten
1
John Carter (2012)
"
Kai olisi ihan ok mutta trying to be cute kills it.
"
8
vk sitten
6
Twilight - Houkutus (2008)
(Twilight)
"
'"Twilight" will mesmerize its target audience, 16-year-old girls and their grandmothers.' -- Roger Ebert
"
8
vk sitten
3
Shrooms (2007)
"
Toi oli kyllä vaan tosi huono.
"
4
kk sitten
1
Immortals (2011)
5
kk sitten
7
Delicatessen - herkuttelijoiden yö (1991)
(Delicatessen)
5
kk sitten
6
Iron Man (2008)
5
kk sitten
8
Evil Dead 2 (1987)
(Evil Dead II)
5
kk sitten
9
I Am Legend (2007)
5
kk sitten
8
Iron Man 2 (2010)
5
kk sitten
10
Tri Outolempi, eli: Kuinka lakkasin olemasta huolissani ja opin rakastamaan pommia (1964)
(Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb)
5
kk sitten
9
Hitch - lemmentohtori (2005)
(Hitch)
5
kk sitten
9
Virgin Suicides - kauniina kuolleet (1999)
(The Virgin Suicides)
5
kk sitten
6
Entäs Bob? (1991)
(What About Bob?)
5
kk sitten
10
In Time (2011)
5
kk sitten
7
Johnny English - Uudestisyntynyt (2011)
(Johnny English Reborn)
"
Just sellaista hyvää perusviihdettä aivot narikassa. Popcornit mukaan!
"
6
kk sitten
10
Prinssille morsian (1988)
(Coming to America)
8
kk sitten
10
Painajainen ennen joulua (1993)
(The Nightmare Before Christmas)
9
kk sitten
9
Tappava ase 4 (1998)
(Lethal Weapon 4)
9
kk sitten
7
Medusan sinetti (2007)
(The Bourne Ultimatum)
9
kk sitten
6
1 ...
30
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Tarjonta
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Mobiili
|
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute