Yläpalkki
Yläpalkki
NeCo
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän NeCo arvostelut aikajärjestyksessä
RSS
Elokuva Katsottu Arvosana
2 vk sitten 5
3 vk sitten 9
3 vk sitten 2
3 vk sitten 8
Etusivu uusiks' (1974)
(The Front Page)
3 vk sitten 9
3 vk sitten 9
Harry Potter ja Azkabanin vanki (2004)
(Harry Potter and the Prisoner of Azkaban)
4 vk sitten 9
Poikamme Jack (2007)
(My Boy Jack)
4 vk sitten 5
4 vk sitten 3
5 vk sitten 1
5 vk sitten 4
007 ja kuoleman katse (1985)
(A View to a Kill)
5 vk sitten 4
6 vk sitten 10
Kotia kohti II - seikkailu San Franciscossa (1996)
(Homeward Bound II: Lost in San Francisco)
7 vk sitten 8
7 vk sitten 6
Vapauden hinta (2006)
(The Wind That Shakes the Barley)
8 vk sitten 7
He ratsastivat yhdessä (1961)
(Two Rode Together)
8 vk sitten 3
Sarahin salaisuudet (2008)
(The Russell Girl)
2 kk sitten 8
Vihollisen keskellä 2 - pahuuden akseli (2006)
(Behind Enemy Lines: Axis of Evil)
2 kk sitten 1
Wallander: Viides nainen (2008)
(Wallander: The Fifth Woman)
2 kk sitten 4
1 ... 86
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja
 
Etusivu | Suositukset | Tarjonta | Lisää elokuva | Arvosteltavaa | Kirjaudu sisään Mobiili | Tilastoja | Tietoa palvelusta | Käyttöehdot | Palaute